Frosch Uniwersalny środek czyszczący, pomarańcza, 750 ml

Naturalna świeżość i olśniewający połysk

16,99 zł

(22,65 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 750 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Świeża czystość podłóg i powierzchni
  • Rozpuszcza tłuszcz i brud
  • O zapachu pomarańczy

Kupowane często z Frosch Aloesowy balsam do mycia naczyń, 500 ml

Frosch Uniwersalny środek czyszczący, pomarańcza, 750 ml 16,99 zł (22,65 zł / l)
Frosch Aloesowy balsam do mycia naczyń, 500 ml 13,97 zł (27,94 zł / l)
Cena całkowita: 30,96 zł
Opis

Ten wszechstronny środek czyszczący pozwala w naturalny sposób zadbać o czystość w całym domu. Jego skuteczna formuła wykorzystuje moc ekstraktów z pomarańczy, dzięki czemu bez problemu usuwa nawet uporczywe zabrudzenia oraz tłuste osady.

Doskonale sprawdza się zarówno do mycia podłóg, jak i czyszczenia zmywalnych powierzchni w kuchni, łazience czy innych pomieszczeniach. Podczas sprzątania pozostawia przyjemny, świeży zapach pomarańczy, który nadaje wnętrzom czystości i lekkości. Formuła oparta jest na europejskich surfaktantach, nie zawiera mikroplastiku ani składników pochodzenia zwierzęcego.

Dawkowanie na 5 litrów wody
Lekkie zabrudzenia 30 ml (2 łyżki stołowe)
Silniejsze zabrudzenia 60 ml (4 łyżki stołowe)

W przypadku szczególnie uporczywych zabrudzeń środek można stosować bez rozcieńczania. Wystarczy nanieść go bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.

Nr art.: XBO-FR-1113065
Zawartość: 750 ml
EAN: 4001499140648
Numer producenta: 1113065
Marki: Frosch
Właściwości: Wegański
Skład

< 5 % środki powierzchniowo czynne anionowe, środki powierzchniowo czynne niejonowe, mydło, zapachy, olejek pomarańczowy, barwnik kosmetyczny

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Werner & Mertz GmbH & Co. KG, Neualmerstraße 13, 5400, Hallein, Niemcy, www.frosch.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Frosch Uniwersalny środek czyszczący, pomarańcza