Pebbly Kompostownik S metal/bambus - Creme, 3,50 l

Idealny do odpadów organicznych

136,64 zł 152,00 zł -10%

(39,04 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 3,50 l

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Purystyczny design
  • Wysokiej jakości materiały
  • Pojemność: 3,5 l

Kupowane często z Frosch Środek czyszczący z aktywną sodą, 950 ml

Pebbly Kompostownik S metal/bambus - Creme, 3,50 l 136,64 zł (39,04 zł / l)
Frosch Środek czyszczący z aktywną sodą, 950 ml 19,99 zł (21,04 zł / l)
Cena całkowita: 156,63 zł
Opis

Ten kompostownik jest idealnym narzędziem do zbierania materiałów nadających się do kompostowania, takich jak resztki owoców i warzyw, fusy z kawy i inne odpady organiczne.

Sam kompostownik wykonany jest z metalu w kolorze kremowym, a w pokrywie znajduje się filtr. Wytrzymały uchwyt wykonany z bambusa idealnie uzupełnia nowoczesny i elegancki wygląd, dzięki czemu kompostownik idealnie pasuje do Twojego wnętrza kuchennego.

Wskazówka dotycząca użytkowania:

  • Opróżniaj wiadro raz w tygodniu.
  • Umyj je gorącą wodą i płynem do naczyń.
  • Nie używaj środków czyszczących, które są zbyt chemiczne.
  • Regularnie czyść filtr ręcznie ciepłą wodą z mydłem.

Wymiary:
∅ 19 cm, wysokość 21,5 cm, pojemność 3,5 l

Nr art.: HSD-PBNBA202
Zawartość: 3,50 l
EAN: 3760132815459
Numer producenta: PBNBA202
Marki: Pebbly
Rodzaj produktu: kosze na śmieci
Kształt: Okrągły
Materiał: metal, bambus
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Pebbly Kompostownik S metal/bambus - Creme

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder